IMG 4691m     IMG 5164m     IMG 4922a

 

AKTIVITY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Pro koho je projekt určen:

Základní a střední školy, dětské domovy, neziskové organizace, sportovní kluby, spolky a sdružení

Proč to děláme?

Jsme tým lidí, který nechce jen diskutovat téma integrace a problémového chování dětí či mládeže, protože věří, že prožitek je účinnější než poučování.

Již 8. rokem pořádáme závod „Uhelný muž“, v rámci něhož jsme uspořádali i kategorii pro dětské sportovce. Rozhodli jsme se mladé generaci věnovat ještě větší pozornost s využitím zázemí závodu a přicházíme s nabídkou zážitkového programu (aneb „adrenalinový adaptační kurz“) pro děti a mládež s maximálním přizpůsobením se jejich potřebám tak, aby si každý účastník odnesl nové zkušenosti a hezké vzpomínky. Kluci a holky budou vystaveni výzvě, kde si mohou prohloubit své osobní dovednosti a schopnosti, poučit se z chyb, posunout vlastní hranice a posílit týmového ducha.

Překonat sám sebe není nemožné, ale zároveň víme, že je to velmi těžké…  Proto bude program přizpůsoben možnostem jednotlivých účastníků, aby pro ně byl lákavý, neodradil je, ale naopak motivoval k nalézání zcela nových přístupů řešení problémů. Pestrá škála aktivit nabídne všem zúčastněným zažít si svůj úspěch a vrátit se zpět do svého reálného mnohdy nelehkého života s dobrým pocitem z překonání svých domnělých limitů a možností nově nabité zkušenosti využít i mimo „herní pole“.

Co můžete očekávat?

Zažít úspěch, překonat sebe a své limity, tvořit tým a být jeho součástí!

Ne nadarmo se říká, že jediná věc, která nás v životě limituje, je naše víra, že existují limity. Chceme dětem a „teenagerům“ dopřát nenahraditelný zážitek z překonání sebe samých a svých domnělých hranic.

Kdy?

od 9.6 do 11.6.2017 (pátek až neděle)

Kde?

V krásné přírodě úpatí Krušných hor u rybníka Oprám ve Varvažově.

Discipíny na výběr

 1. Ninja faktor
 2. Lezecká kláda
 3. Štola
 4. Zápasy v bahně
 5. Diving on bike
 6. Kajaková štafeta
 7. Vory
 8. Výdrž bez dechu
 9. Plavání
 10. Logika
 11. Tahání stromu
 12. Hod kládou
 13. Dřep, bench hrazda
 14. Přetahování po laně
 15. Slalom s kýblem
 16. Týmová dynamika
 17. Slack line
 18. Bouldering
 19. Rozdělávání ohně
 20. Přeřezávání stromu
 21. Nosítková štafeta

 

Zajištění bezpečnosti

Na bezpečnost klademe velký důraz, proto je celý areál zajištěn zdravotním dozorem. U disciplín, kde je to potřeba, jsou zajištěny speciální ochranné pomůcky. Jelikož se jedná o outdoorovou akci, nejsme schopni garantovat 100% bezpečnost. Z toho to důvodu u účastníků starších 18 let požadujeme podpis prohlášení o odpovědnosti. Díky tomu se mohou účastnit i rizikovějších disciplín. U osob mladších 18 let je nutné podepsat souhlas účasti na sportovní akci zákonným zástupcem.

Ubytování

Zajištěné budou vojenské stany, kdo chce, může si přivést i vlastní stan.

 

Naše nabídka?

950 Kč/den - páteční nebo sobotní program + noc/ účastník (včetně občerstvení)

500 Kč/1/2den - nedělní program/ účastník (včetně občerstvení)

 

Jak se přihlásit?

Pište naší koordinátorce Pavlíně: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů a těšíme se na Vaší účast!